Сергій Дмитрієв очолив Заслужений Прикарпатський Ансамбль «Верховина»

14:34

Колектив Заслуженого Прикарпатського Ансамблю пісні та танцю України «Верховина» має нового керівника. Ним став досвідчений хореограф Сергій Дмитрієв.

Після кризової ситуації з відсутністю фінансування, пережитої колективом наприкінці минулого року, у «Верховині» відбулись кадрові зміни. Тривалий час Сергій Дмитрієв виконував обов’язки керівника ансамблю та намагався дати колективу нове віяння. Велась активна робота над оновленням репертуару, костюмів та промоційною діяльністю.

Дрогобицькою міською радою було проведено конкурс на заміщення посади керівника «Верховини». Відтак після презентації бачення подальшого розвитку Заслуженого Прикарпатського Ансамблю, конкурсна комісія підтримала кандидатуру Сергія Дмитрієва на посаду керівника.

Сергій Дмитрієв закінчив Дрогобицький педагогічний університет, відомий в регіоні як хореограф, педагог, режисер-постановник та засновник ансамблю сучасного естрадного танцю «VIVA». Учасник та призер низки танцювальних фестивалів та конкурсів, соліст та керівник гурту «Fusion».

Заслужений прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» має багату 75-річну історію. Він об’єднує більше вісімдесяти професійних артистів, має балет, хор та оркестр, рівню яких немає в Західному регіоні. А сам колектив «Верховини» вражає своєю творчістю не лише українську, але й закордонну публіку.

Контакти

АДРЕСА ТЕАТРУ

Львівська область, 82100 Дрогобич, вулиця Тараса Шевченка, 22